WnD OKNÁ

WnD

OKNÁ

Avatio

Systém AVATIO má jemné tvary, ktoré sú v rozpore s moderným dizajnom. Zaoblená línia krídla je takmer v jednej rovine s rámom, čo dodáva štruktúre klasický charakter.

Okná a balkónové dvere AVATIO sú k dispozícii iba vo WnD. Výrobky v tomto systéme majú zároveň optimálne vybavenie, čo ich robí ekonomickými a šetrí investičné náklady.

Etrum

Okná ETRUM a balkónové dvere sú univerzálnym produktom WnD. Je to ekonomické riešenie, ktoré prináša úspory a zároveň poskytuje dobrú úroveň kvality. Mnoho ďalších možností pre spojovacie prvky a rozširovacie profily umožňujú vytvárať aj veľké viacprvkové konštrukcie. Klasická línia profilov sa perfektne hodí k tradičnej i modernej architektúre.

Etrum ECO

Produkty ETRUM ECO majú naozaj dobré izolačné parametre. Široká stavebná hĺbka rámu, tesniaci systém a možnosť zasklenia so širokými paketmi skla umožňujú výrobu energeticky úsporných konštrukcií, ktoré znížia náklady na vykurovanie miestností.

Najnovšie technologické riešenia poskytujú komfort a pokoj pri používaní okien a balkónových dverí. ETRUM ECO je riešenie pre ľudí, ktorí hľadajú špičkovú kvalitu výrobkov.

Etrum PLUS

Okná a balkónové dvere ETRUM PLUS sú vynikajúcim riešením pre každého, kto oceňuje vysokú funkčnosť. Prvky konštrukcie zvyšujú bezpečnosť proti vlámaniu a poskytujú dlhšiu životnosť kovania.

Klasický dizajn profilov používaných v systéme ETRUM PLUS sa dokonale hodí do tradičnej i modernej architektúry. Mnohé farebné možnosti a dodatočné vybavenie vám pomôžu prispôsobiť produkty WnD vašim individuálnym potrebám.

Etrum PRO

Veľká stavebná hĺbka okenných a balkónových dverných profilov ETRUM PRO poskytuje dobré tepelnoizolačné parametre a možnosť presklenia širokými paketmi skla umožňuje ďalej zvyšovať a zaručiť akustickú bariéru, ktorá chráni obyvateľov domu či bytu pred vonkajším hlukom.

Možnosti vybavenia produktov systému ETRUM PRO poskytujú vyššie bezpečnostné triedy, vyššiu funkčnosť a prispôsobenie individuálnym potrebám zákazníka. Farebné možnosti umožňujú navrhnúť dokonalé okná a balkónové dvere pre akýkoľvek interiér či fasádu.